برای اطلاع از آخرین تخفیف ها عضو کانال تلگرام شوید عضو شوید
خرید عمده تبدیل تصویر دی وی آی به وی جی ای, قیمت عمده تبدیل DVI VGA

تبدیل دی وی آی DVI به وی جی ای VGA

پایه زیر مانیتور با قابلیت چرخش 360 درجه 3003

‎95,000 تومان

پایه زیر مانیتور با قابلیت چرخش 360 درجه

شما قادر خواهید بود با استفاده از پایه های زیر مانیتوری از بیماری هایی همانند آرتروز گردن ، خستگی مزمن و یا درد در ناحیه کمر و کتف ها جلوگیری کنید.

آرتروز گردن (استئوآرتروز گردنی یا استئوآرتریت گردنی) یا اسپوندیلوز گردنی یک بیماری تخریبی مفصلی است که بیشتر افراد بالاتر از 45 سال را گرفتار می کند. استئوآرتریت گردنی (آرتروز گردن) برخلاف نامش یک بیماری التهابی نیست.شما با استفاده از این پایه دیگر نگرانی برای بیماری آرتروز گردن نخواهید داشت.برای کاربرانی که استفاده ی زیادی از کامپیوتر دارند و دچار گردن درد می شوند

با استفاده از این پایه زیر مانیتوری دید مستقیم به مانیتور خواهند داشت و دیگر مشکلی ندارند.لازم به ذکر است که این پایه به شما در کاهش کمردرد نیز کمک می کند،چرا که شما هنگامی که در صورت استفاده از این زیر پایه دید مستقیم به مانیتور دارید،باعث می شود که صاف بشینید و دیگر دچار گودی کمر و کمر درد نشوید

در بسیاری از اداره ها دیده شده به جای استفاده از پایه های زیر مانیتور از بسته های کاغذ استفاده میشود.به جای این کار میتوانید با هزینه بسیار ناچیزی شرکت و یا محل کار خود را به این وسیله مجهز کنید ارتفاع این زیر مانیتوری 10 سانتیمتر میباشد که با قابلیت چرخشی که دارد میتواند کار را برای شما بسیار راحت تر کند.

موجودی: موجود
SKU
3003

پایه زیر مانیتور

از پایه های زیر مانیتور برای ارتفاع دادن به مانیتور استفاده میشود.در مواردی که مانیتور شما نسبت به زاویه دید چشمانتان در ناحیه پایینتری قرار دارد لازم است از این پایه ها برای زاویه ارتفاع دادن به مانیتور خود استفاده کنید.

با استفاده از این زیر مانیتوری ، مانیتور شما کمی بالاتر آمده و زاویه دید نسبتا قرار خواهد گرفت و گردن شما حالت استانداردی خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر
توقف تولید بله
جای کاغذ و خودکار دارد؟ خیر
نظر خودتان را بنویسید
تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظرات خود را بنویسند. لطفا "> وارد شوید یا "> یک حساب کاربری ایجاد کنید

No Related Posts