88934504(۰۲۱)تلفن تماس
0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
اشتراک برای فید RSS

انواع پایه

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

پایه زیر مانیتور با قابلیت چرخش 360 درجه

شما قادر خواهید بود با استفاده از پایه های زیر مانیتوری از بیماری هایی همانند آرتروز گردن ، خستگی مزمن و یا درد در ناحیه کمر و کتف ها جلوگیری کنید.

آرتروز گردن (استئوآرتروز گردنی یا استئوآرتریت گردنی) یا اسپوندیلوز گردنی یک بیماری تخریبی مفصلی است که بیشتر افراد بالاتر از 45 سال را گرفتار می کند. استئوآرتریت گردنی (آرتروز گردن) برخلاف نامش یک بیماری التهابی نیست.شما با استفاده از این پایه دیگر نگرانی برای بیماری آرتروز گردن نخواهید داشت.برای کاربرانی که استفاده ی زیادی از کامپیوتر دارند و دچار گردن درد می شوند

با استفاده از این پایه زیر مانیتوری دید مستقیم به مانیتور خواهند داشت و دیگر مشکلی ندارند.لازم به ذکر است که این پایه به شما در کاهش کمردرد نیز کمک می کند،چرا که شما هنگامی که در صورت استفاده از این زیر پایه دید مستقیم به مانیتور دارید،باعث می شود که صاف بشینید و دیگر دچار گودی کمر و کمر درد نشوید

در بسیاری از اداره ها دیده شده به جای استفاده از پایه های زیر مانیتور از بسته های کاغذ استفاده میشود.به جای این کار میتوانید با هزینه بسیار ناچیزی شرکت و یا محل کار خود را به این وسیله مجهز کنید ارتفاع این زیر مانیتوری 10 سانتیمتر میباشد که با قابلیت چرخشی که دارد میتواند کار را برای شما بسیار احت تر کند.

۲۳۰٬۰۰۰ ریال
 • زیر مانیتوری چوبی مدل 1007

  از پایه های زیر مانیتور یا همان میز مانیتور برای ارتفاع دادن به پایه اصلی مانیتور استفاده میشود.این زیر مانیتوری قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارد شما میتوانید در قسمت های مختلف این زیر مانیتوری خودکار،کاغذ و کارت نیز قرار دهید و در مواقعی که به کیبورد نیاز ندارید، کیبورد خود را زیر این محصول قرار دهید.
  ۳۹۰٬۰۰۰ ریال
 • پایه زیر مانیتور پلاستیکی مدل 8008

  از پایه های زیر مانیتور برای بالاتر آمدن مانیتور از سطح میز استفاده میشود. این مدل دارای ارتفاع 11 سانتیمتر میباشد و از پلاستیک درجه یک ساخته شده است.
  ۱۹۰٬۰۰۰ ریال
 • گیره کابل ، نگهدارنده کابل ، سیم جمع کن ،جمع کننده کابل

  استفاده از وسیله های با سیم مزایا و معایبی دارد.از مزایای ان میتوان به کم نویز بودن محل کار و یا منزل اشاره کرد و از معایب آن میتوان به به هم ریختگی سیم ها در کنار و یا پشت وسایل میتوان اشاره کرد. توسط این پک از سیم جمع کن شما میتوانید کابلهای اطراف یا پشت دستگاه های خود را منظم و مدیریت شده در محل هایی که تمایل دارید قرار داده و نصب کنید. این سیم جمع کن ها در یک طرف دارای برچسب میباشد و در طرف دیگر شما میتوانید کابهای خود را قرار دهید. این مدل از سیم جمع کن محصول تایوان بوده و از اجناس با کیفیت موجود در بازار میباشد.
  ۶۰٬۰۰۰ ریال
 • پایه زیر مانیتور چوبی ساده

  این پایه دارای بدنه چوبی (MDF دولایه) میباشد و ارتفاع آن نیز هشت و نیم سانتیمتر میباشد.
  ۲۱۰٬۰۰۰ ریال
 • Loading ...Load More ...
  تنظیم جهت نزولی

     

  5 آیتم