88934504(۰۲۱)تلفن تماس
0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تبدیل تصویر

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم های 1 تا 5 از مجموع 29 آیتم

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

تبدیل دی وی آی (DVI) به وی جی ای (VGA)

تبدیل DVI به VGA

برخی از کارتهای گرافیک به جای خروجی VGA خرجی تصویر DVI در اختیار شما قرار میدهند.البته باید به این نکته توجه کنید که این نوع از خروجی تصویر هم خود شامل چندین نوع  میشود.

کلمه DVI به معنای چیست؟


درگاه DVI مخفف کلمه Digital Visual Interface به معنای "رابط دیجیتالی بصری" است. این درگاه در سال ۱۹۹۹ توسط DDWG (مخفف Digital Display Working Group)  طراحی شد و به سرعت جایگزین استاندارد VGA شد.

انواع DVI را بشناسید.

 

انواع دی وی آی,پوست DVI,DVI D

DVI-I سینگل لینک

DVI-D سینگل لینک

 دی وی آی ای DVI-A

DVI-I دوال لینک

DVI-D دوال لینک

با توجه به شکلهای بالا نوع پورت خود را در نظر بگیرید سپس اقدام به خرید نمایید.قبل از خرید به این نکته نیز دقت داشته باشید که شما برای تبدیل کردن باید از وسیله ای که میخواهید ورودی بگیرید تبدیل را انجام دهید.برای مثال تبدیل های بالا به کارت گرافیک های دارای DVI نصب شده و کار تبدیل خود را انجام میدهد.اگر این تبدیل را به مانیتوری که دارای این پورت میباشد وصل کنید این تبدیل کار نخواهد کرد .

۴۰٬۰۰۰ ریال
 • تبدیل مینی دیسپلی به کمبو DVI/VGA/HDMI

  اگر شما چند نمایشگر دارید و هرکدام خروجی خاصی دارد میتوانید از این تبدیل استفاده کنید.این تبدیل مینی دیسپلی پورت را به DVI-VGA-HDMI تبدیل میکند. این تبدیل خروجی همزمان از همه پورت ها ندارد و شما در یک زمان میتوانید از یک خروجی تصویر بگیرید.
  ۵۵۰٬۰۰۰ ریال
 • تبدیل Type-c به Type-C/ HDMI /USB3

  از این تبدیل برای دستگاه هایی که پورت تایپ سی بر روی آنها تعبیه شده است استفاده میشود. این تبدیل 3 نوع خروجی دارد.که هر کدام کاری خاص را انجام میدهند.
  ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ ریال
 • تبدیل HDMI به AV (3 فیش )

  اگر شما دستگاهی دارید که خروجی HDMI و نمایشگرتان دارای ورودی 3 فیش میباشد ، میتوانید از این تبدیل استفاده کنید. شما باید یک کابل HDMI از دستگاه خود به این تبدیل متصل کنید و به وسیله یک کابل 3 فیش یا همان کابل AV ، تبدیل را به نمایشگر خود متصل کنید.
  ۷۰۰٬۰۰۰ ریال
 • تبدیل AV سه فیش به HDMI

  اگر شما دستگاهی دارید که خروجی صدا و تصویر AV یا همان 3 فیش و نمایشگرتان دارای HDMI میباشد ، میتوانید از این تبدیل استفاده کنید. شما باید یک کابل 3 به 3 از دستگاه خود به این تبدیل متصل کنید و به وسیله یک کابل HDMI ، تبدیل را به نمایشگر خود متصل کنید.
  ۷۵۰٬۰۰۰ ریال
 • Loading ...Load More ...
  تنظیم جهت نزولی

     

  آیتم های 1 تا 5 از مجموع 29 آیتم

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6