88934504(۰۲۱)تلفن تماس
0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کابل hdmi

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

کابل HDMI ورژن 2 مارک بافو 1 متری,کابل اچ دی ام آی ورژن دو

از کابلهای HDMI برای انتقال تصویر استفاده میشود.این دسته از کابلها تنوع بسیار بالایی دارند که مارک بافو در دسته بهترین ها قرار دارد.
از قابلیت های این کابل میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

پشتیبانی از تصاویر 4K/2K
پشتیبانی کامل از تصاویر سه بعدی 3D
قابلیت اتصال اترنت Ethernet

۵۰۰٬۰۰۰ ریال
 • کابل اچ دی ام آی 1.5 متری,,کابل HDMI کنفی یک و نیم متری

  اگر دستگاه شما خروجی و نمایشگر شما ورودی HDMI دارند میتوانید از این کابل برای اتصال این دو استفاده کنید. طول این محصول یک متر و نیم میباشد اگر شما به متراژهای دیگر نیاز دارید میتوانید با جستجو در سایت به متراژ مد نظر خود برسید.
  ۱۰۰٬۰۰۰ ریال
 • کابل HDMI طلایی اسکار

  از این کابل برای اتصال دو دستگاه به هم برای نمایش تصویر از طریق پورت HDMI استفاده میشود. تفاوت این کابل با کابلهای دیگر در این است که این مدل از کابل HDMI از مقاومت بالاتری برخوردار است و تصویر کاملا شفاف را نمایش میدهد.
  ۱۲۰٬۰۰۰ ریال
 • کابل HDMI 1.5 متری کنفی, کابل اچ دی ام آی کنفی 1.5 متری

  همانطور که میدانید از کابلهای اچ دی ام برای انتقال تصویر بین پخش کننده و نمایشگر استفاده میشود. این نوع از کابل تصاویر را با کیفیت 1080 بر روی نمایشگر شما پخش میکند.در صورتی که میخواهید بر روی نمایشگر خود کیفیت تصاویر را با وضوح بالاتری ببیند حتما باید از کابلهای ورژن 2 به بالا استفاده کنید. دقت کنید تنها در صورتی میتوانید تصاویر را با کیفیت بالا مشاهده کنید که پخش کننده، کابل و همچنین نمایشگر شما دارای این قابلیت باشند. برای مثال دستگاه های PS4 دارای کیفیت 4K هستند و در صورتی که تلویزیون شما نیز قابلیت پخش 4K را داشته باشد شما میتوانید کابلهای ورژن دو 4K را تهیه کرده و از کیفیت تصاویر لذت ببرید.
  ۱۰۰٬۰۰۰ ریال
  Loading ...Load More ...
  تنظیم جهت نزولی

     

  4 آیتم